طراحی وب سایت ها از جنبه کاربرد


طراحی وب سایت ها از جنبه کاربرد

طراحی وب سایت ها از جنبه کاربرد

طراحی وب سایت ها از جنبه کاربرد


طراحی وب سایت ها از جنبه کاربرد  : همانطور که در مقاله ی " دسته بندی طراحی وب سایت ها " مشاهده نمودید به طور مختصر با وب سایت های استاتیک و داینامیک آشنا شدیم . در این مقاله قصد داریم به بررسی طراحی وب سایت ها از جنبه کاربرد بپردازیم لذا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید .


طراحی وب سایت شخصی :


طراحی سایت های شخصی در واقع همان مدل پیشرفته وبلاگ می باشد که برای بیان نظرات و دیدگاه ها و بازخورد آن از سوی کاربران درتمام زمینه های علمی و اجتماعی و ... طراحی می شوند .


طراحی وب سایت تجاری :


کلیه وب سایت هایی که در زمینه های شرکتی ، خدماتی ، صنعتی و فروشگاهی مشغول به فعالیت می باشد در این دسته جای می گیرند . در این روش طراحی وب سایت قابلیت معرفی و ارائه محصولات و خدمات و نیز فروش محصولات وجود دارد .


طراحی وب سایت گفتگو محور :


عناوین دیگر این طراحی سایت ها تالار، انجمن و یا فروم می باشد که محلی برای تبادل نظر و بحث در زمینه های تخصصی ، عمومی و زمینه های مختلف همچون دانشگاهی ، مالی ، فرهنگی ، مذهبی و... در سطح محلی ، استانی ، ملی و نیز بین المللی می باشد . افراد در این انجمن ها با به اشتراک گذاشتن دیدگاه ها ، نقد و تائید دیگر دیدگاه ها به برقراری ارتباط با افراد متخصص در آن حوزه اقدام می نمایند .

 

طراحی سایت اطلاع رسانی و خبری :


در واقع منظور از طراحی سایت خبری یا اطلاع رسانی یک بسته چند رسانه ای است . به بیان دیگر این نوع طراحی وب سایت ها مجموعه ای از عناصر نوشتاری ، تصویری و ویدئویی می باشند که با توجه به ماهیت خبری آن ها در حوزه های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند .


طراحی وب سایت اجتماعی:


اساسا طراحی وب سایت های اجتماعی منحصر به شبکه های عمومی نمی باشد و در اصل به شبکه های تخصصی توسعه یافته گفته می شود .


طراحی پورتال های اینترنتی:


این نوع سیستم ها توسط شرکت های بزرگ و برای یکپارچه سازی سیستم های اتوماسیون اداری پیاده سازی می شوند . به طور مثال می توان به سامانه یک بانک اشاره داشت .

تحریر و تنظیم شده در واحد توسعه شرکت طراحی سایت نونگار

ارائه دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل و کلاسهای آموزش طراحی سایت