طراحی سایت شرکتی


طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی


طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت معمولا زمانی که درباره یک شرکت حرفی به میان می آید حس رسمی بودن به فرد مقابل دست خواهد داد. حتما شرکتهایی رسمی هم تمایل دارند تا با این طرز فکر، خود را در بین مشتریان معروف کنند.

بنابراین امروزه بسیاری از افراد حتی مشتریان چند ساله شرکت شما نیز دوست دارند تا ببینند که طراحی سایت شرکت شما به چه صورت است. و اکثر افراد توقع طراحی سایت حرفه ای را از شرکتی که مشتریش هستند را دارند.
طراحی سایت حرفه ای شما همچنین میتواند مشتری های بیشتری را نیز جذب کند، یعنی طراحی سایت به کسب درامد بیشتر شما کمک خواهد کرد.

اصول طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت از طریق طراحی سایت شرکتی میتوانید شرکت و تمامی بخش های شرکت خود را به بازدیدکنندگان و کاربران معرفی کنید. آنها از گستردگی و معرفی بدون عیب و نقص طراحی سایت شما متوجه میشوند که با چه سازمان و شرکتی در ارتباط هستند.

صفحه درباره ما و تماس با ما یکی از مهمترین و سرنوشت ساز ترین صفحات در طراحی سایت شما محسوب میشود. در صفحه تماس با ما می توانید اطلاعات تماس و نقشه شرکت خود را قرار داده تا مراجعه کنندگانتان به راحتی بتوانند شما را پیدا کنند و از سرویس های مورد نظر بهره مند شوند.
همچنین اگر تمایل داشته باشید میتوانید رزومه تمام پرسنل و کارمندهای شرکت خود را با توضیحات کامل در طراحی سایت خود قرار دهید تا بازدیدکنندگان و کاربران نسبت به رزومه پرسنل شما آشنا شوند.

طراحی سایت شرکتی خود را چگونه قوی تر نمایید؟

همچنین با قرار دادن بخش اخبار و مقالات در طراحی سایت خود برای ساعاتی کاربران و بازدیدکننگان در سایت شما مشغول میشوند که این موضوع برای سایت شما بسیار با اهمیت میباشد، زیرا این مسئله باعث افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهد شد، که به کسب درامد بیشتر شما کمک میکند.
همچنین اگر لازم باشد در طراحی سایت خود میتوانید سیستم فروش و پرداخت در درگاه آنلاین را هم داشته باشید. برای جذب مشتریان برای خرید آنلاین میتوان از گزینه هایی مثل تخفیف استفاده کنید.

معمولا در یک وب سایت شرکتی میتوان چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نمود که عبارتند از:
• طراحی سایت ایجاد کردن اتوماسیون اداری
• طراحی سایت ارتباط با دیگر ادارات
• طراحی سایت امکان گزارش دادن اخبار ادارات
• طراحی سایت امکان ارسال کردن نامه های اداری
• طراحی سایت نمایش منتخب اخبار شرکت
• طراحی سایت سیستم سفارش و خدمات
• طراحی سایت بخشهای مختلف شرکت و معرفی اعضا